Трагедія Бабиного Яру

Бабин Яр вважається символом Голокосту в Україні – саме там у вересні 1941 року нацистські окупанти вбили десятки тисяч людей лише за те, що за національністю – євреї.

Майже 75 років тому сталася одна із найстрашніших трагедій Голокосту. 29 вересня 1941 року розпочалися масові розстріли німецькими фашистами єврейського населення у Києві. За свідченнями істориків, тривали вони п’ять днів. А наступні два роки Бабин Яр у Києві став місцем регулярних розстрілів та поховань всіх неугодних німецькому режиму, в тому числі і українців.

«Це період знищення євреїв, українців, ромів. Тобто всіх неугодних німецькому режимові в Києві протягом окупації протягом двох років. Бабин Яр – це не лише акція двох днів, коли 29-30 вересня знищили понад 30 тисяч чоловік. А це загалом більш глибока трагедія. А число її жертв досягає до 100 тисяч”, – Сергій Горобець.

Про цю страшну трагедію в історії нашої країни сьогодні не можна забувати.

Протягом тижня в школі були проведені заходи:

  • Година історичної пам’яті в Біленьківській селищній бібліотеці-філії № 7, ім.М.О.Некрасова
  • Уроки з історії України
  • Виховні інформаційно-просвітницькі заходи (бесіди класних керівників, історичний лекторій шкільного гуртка пам’ять)
  • Тематично-літературна виставка про масове вбивство громадян єврейської та інших національностей, скоєне нацистами під час окупації м. Києва у Бабиному Яру.

IMAG6600

P60929-141059

 

 

 

Залишити відповідь